KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12825535

nr 1282 5535

Olga Semenova

(f. 1953), Ryssland

Oljemålning, Stilleben. Signerad, -03. Olja på duk, 60x24, oramad

Olga Semenova, född 1953 i St. Petersburg, Ryssland.

Utrop:

700 kr

Såld:

1.300 kr

måndag 21 oktober 2019
kl 18:27:52

Olga Semenova

Läs mer om Olga Semenova